Noteikumi 

Latvijas Republikas  normatīvie akti  nosaka – interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu. 

Distances līgums 

Mājaslapas „Sajūtas” veikala sadaļā piedāvāto grāmatu pārdevējs, turpmāk – Pārdevējs, no vienas puses un persona, kura veic pasūtījumu, turpmāk – Pircējs, no otras puses, noslēdz Distances līgumu:

Pārdevējs atbilstoši Pircēja pasūtījumam apņemas pārdot un piegādāt Pircējam grāmatas,  savukārt Pircējs apņemas pieņemt pasūtītās grāmatas un veikt norēķinus saskaņā ar Distances līguma noteikumiem.

Pasūtīšanas un samaksas kārtība

Pircējs veic grāmatu pasūtīšanu mājaslapas „Sajūtas” veikala sadaļā, precīzi norādot pasūtāmo grāmatu nosaukumus un daudzumu, kā arī savu e-pasta adresi, un adresi uz kuru vēlas nosūtīt grāmatas, vai Omniva pakomāta atrašanās adresi, kurā vēlas saņemt savu pasūtījumu.

Pārdevējs sagatavo un Pircējam uz norādīto e-pastu nosūta Pircēja veiktajam pasūtījumam atbilstošu rēķinu. 

Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējs veic pasūtījuma apmaksu. 

Pārdevējs nodrošina grāmatu piegādi 3-7 darbadienu laikā kopš dienas, kad Pārdevēja bankas kontā ir saņemta apmaksa par pasūtījumu. Piegāde notiek ilgākā laikā, ja piegādes adrese atrodas ārpus Latvijas.

Grāmatu piegāde:

Latvijas teritorijā – 3-7 darba dienu laikā, izmantojot Latvijas pasta pakalpojumus,vai arī Omniva pakomātu pakalpojumus.

Ārpus Latvijas - atbilstoši Latvijas pasta pakalpojumiem.

Par grāmatu izsūtīšanu tiek paziņots sūtīšanas dienā, nosūtot Pircējam e-pastu.

Ja Jums ir īpašas vēlmes un jautājumi par sūtījuma noformējumu, vai piegādi, lūgums pirms pasūtīšanas sazināties – [email protected]

Sūtīšanas pakalpojumu izmaksas:

Latvijas pasta pakalpojumi sūtot:

- 1-2 grāmatas - 3.00 eur; 

- 3-5 grāmatas - 4.00 eur;

- ārpus Latvijas EU valstīs - sūtījums līdz 1 kg (1-2 grāmatas) - 7.50 eur; 

- ārpus Latvijas EU valstīs - sūtījums līdz 2 kg (apm. līdz 5 grāmatām, atkarībā no iesējuma veida) - 11.80 eur. Pirms pasūtījuma veikšanas, vēlams sazināties ar mani - [email protected], ja rodas jautājumi, un, lai precizētu izmaksas.

- sūtot uz ārvalstīm ārpus EU - pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, sazinieties, lai varam piemeklēt jums labāko risinājumu sūtīšanas izmaksām.

Omniva  pakalpojumi - 3.70 eur

Sūtot vairāk kā 5 grāmatas - Latvijas teritorijā sūtīšana par brīvu.

Digitālo materiālu iegāde

Tiem, kuri iegādājas audiogrāmatas, e-grāmatas, meditācijas un sajūtu ceļojumus vai citus digitālus materiālus, pēc veiksmīgas pirkuma apmaksas, e-pastos nonāks lejupielādes saite, kas būs derīga 14 dienas failu lejuplādēšanai un saglabāšanai. Šie faili ir paredzēti tikai privātai lietošanai! Visas autortiesības ir aizsargātas. 

Pirms iegādāšanās rūpīgi apsveriet sava pirkuma nepieciešamību, jo par digitālajiem materiāliem, pēc saites izsūtīšanas, tās atvēršanas, vai lejuplādēšanas, nauda netiks atgriezta.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no grāmatām 14 (četrpadsmit) dienu laikā no to saņemšanas brīža.

Gadījumos, kad grāmatas tiek piegādātas sūtot pa pastu, par «saņemšanas brīdi» uzskatāma 7 (septītā) diena, saskaitot no dienas, kad Pārdevējs nodevis sūtījumu pastā. 

Atteikties no grāmatām Pircējs var - nosūtot Pārdevējam e-pastā atteikuma vēstuli. 

Pircēja pienākums ir 7 (septiņu) dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atgriezt grāmatas Pārdevējam. Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar grāmatu atgriešanu Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja grāmatas ir parakstītas personalizēti, vai tām ir lietošanas pazīmes.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka «patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā». 

Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai arī Pārdevējs var ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta vai, ja tās iepakojums ir būtiski bojāts. 

Datu apstrāde

Mājaslapas „Sajūtas” grāmatu veikala sadaļā, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar noteikumiem un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt Pircēja pasūtīto grāmatu piegādi saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvo aktu prasībām. Kā arī Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.